0172-600990 info@greenworldmobility.nl

Hier vindt u onze dealers

Green World Mobility
Harsweg 20 2461EZ Ter Aar 0172-600990 info@greenworldmobility.nl
Ma – Vr: 09:00 uur – 17:00 uur
Za: 10:00 uur – 14:00 uur
Dealer Alblasserdam – MAAT
Edisonweg 43, 2952 AD Alblasserdam 078 691 2800 info@maat4pl.nl
Ma – vr: 07:00 – 19:00
Dealer Alkmaar – Vos Minicars
Lorentzstraat 2 1821BR Alkmaar 072 515 5128 info@vosminicars.nl
Ma – Do: 08:00 uur – 17:00 uur
Vr: 08:00 uur – 16:00 uur
Dealer Amersfoort – Meyra Amersfoort
Uraniumweg 46 3812 RK Amersfoort 033 – 450 62 50 amersfoort@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer Amsterdam – Balke Brommobielen
Zuidakerweg 22b 1069MH Amsterdam 020-6190291 balke@planet.nl
Di – za: 09:00 – 17:00
Dealer Apeldoorn – Meyra Apeldoorn
Antillen 7 7333 PE Apeldoorn 026 – 320 10 40 apeldoorn@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer Beek – Brommobielcentrum CC
Wethouder Sangerstraat 40a 6191NA Beek +031 (0) 46 4371920 info@brommobielcentrumcc.nl
Ma – vr: 09:00 – 17:00
Za: 11:00 – 14:30
Dealer Boxtel – Mobiliteitscenter Perry Verbruggen
Mijlstraat 21A, 5281 LJ Boxtel 0411 685 283 info@mobiliteitscenter.nl
Ma – za: 08:00 – 17:00
Dealer Breda – Meyra Breda
Brugsteen 8 4815 PL Breda 076 – 531 06 20 breda@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer De Bilt – Garage De Bilt V.O.F.
C. de Haasweg 66 3721TK De Bilt 030-2202094 info@garagedebilt.nl
Ma – vr: 09:00 – 18:00, bij voorkeur op afspraak
Za: op afspraak
Dealer Dodewaard – Minicar Nederland
Dalwagen 59B, Dodewaard 0488428049 info@minicarnederland.nl
Ma – vr: 08:00 – 17:30
Za: 09:00 – 13:00
Dealer Dokkum – Veenma Mechanisatie
Hogedijken 53 9101 WZ Dokkum 0519 24 12 02 info@veenma.nl
Ma – vr: 08:00 – 18:00 uur
Za: 08:30 – 16:00 uur
Dealer Eindhoven – Meyra Eindhoven
Pisanostraat 59 5623 CB Eindhoven 088 – 100 33 10 eindhoven@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer Etten – Autobedrijf Ebus
Zeddamseweg 13, 7075 EA Etten 0315341457 info@autobedrijfebus.nl
Ma- vr: 08:00 – 18:00
Za: 09:00 – 16:00
Dealer Goirle – Van Herk Elektrisch Vervoer
Tijvoortsebaan 13 5051HJ Goirle 013-5348182 cabriocentrum@planet.nl
Ma – wo: 09:00 – 17:00
Do: 09:00 – 13:30
Vr: 09:00 – 17:00
Za: 10:00 – 16:00

Donderdag middag alleen op afspraak aanwezig. Ook op werkdagen van 18.30-21.00 uur op afspraak de showroom geopend.
Dealer Heerenveen – Vakgarage Van der Veen
De Opslach 1 8448GV Heerenveen 0513 62 06 29 info@vakgaragevanderveen.nl
Ma – Vr: 09:00 uur – 17:00 uur
Za: 09:30 uur – 17:00 uur
Dealer Heerlen – Meyra Heerlen
Koperslager 7 6422 PR Heerlen 045 – 528 64 74 heerlen@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer Hengelo – Meyra Hengelo
Granaatstraat 35 7554 TN Hengelo 074 – 245 54 54 hengelo@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer Hoofddorp – Meyra Hoofddorp
Opaallaan 31 2132 XV Hoofddorp 023 – 567 70 70 hoofddorp@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer Hoogwoud – De Graaf Mobiliteit
Wester Boekelweg 22a 1718 MK Hoogwoud 0800-4545123 info@degraafmobiliteit.nl
ma-vr: 08:00 – 17:00
za: 10:00 – 16:00
Dealer Nieuwegein – Meyra Nieuwegein
Fahrenheitbaan 4d 3439 MD Nieuwegein 030 – 221 81 20 nieuwegein@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer Nieuwlande – Autobedrijf Snippe
Brugstraat 96 7918TN Nieuwlande 0528-351454 info@autobedrijfsnippe.nl
Ma – vr: 08:00 – 17:00
Za: 10:00 – 17:00
Dealer Oegstgeest – vakgarage van der Hoorn
Dahlialaan 2, 2343 XE Oegstgeest 071 515 4913 info@vakgaragevanderhoorn.nl
Ma-vrij: 8:15 uur – 18:00 uur
Za: 9:30 uur – 16:00 uur
Dealer Rotterdam – Meyra Rotterdam
Hekendorpstraat 31 3079 DX Rotterdam 010 – 229 40 20 rotterdam@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Dealer ‘t Zand – De Boer Brommobielen
Prins Clausweg 6 1756 BJ ‘t Zand 0224590969 info@deboerbrommobielen.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00
Za: op afspraak
Dealer Wezep – Antiloop Mobility
Rondweg 21, 8091XA Wezep 0383760077 info@antiloop.nl
Ma: 13:00 – 18:00
Di – vr: 09:00 – 18:00
Za: 09:00 – 16:00
Dealer Zaandam – Vink Mobiliteit
Oostzijde 374b 1508EV Zaandam 075-6167918 info@vinkmobiliteit.info
Ma – Do: 08:00 uur – 17:00 uur
Vr: 08:00 uur – 16:00 uur
Za: op afspraak
Dealer Zoeterwoude – Meyra Zoeterwoude
Energieweg 11 2382 NA Zoeterwoude 071 – 542 60 17 zoeterwoude@meyra.nl
Ma – vr: 08:30 – 17:00